Ibiza Beyond
NL
Contact

Villa’s · Playa d'en Bossa · Zuid-Ibiza

Villa Beverly

Een comfortabele woning met drie slaapkamers aan de zuidkust, voorzien van een privézwembad en snelle toegang tot de beroemde beachclubs van Playa d'en Bossa voor uw ideale vakantie Ibiza.

Slaapkamers
3
Badkamers
3
Gasten
Tot 6
Vanaf
Op aanvraag
Toeristische vergunning
ETV-1694-E
Inchecken / uitchecken
16:00 / 10:00
Minimumverblijf
3 nachten

Een comfortabele uitvalsbasis aan de zuidkust

Wanneer u een villa wilt huren op Ibiza, is Villa Beverly een uiterst praktische keuze. Deze woning met drie slaapkamers biedt plaats aan maximaal zes gasten en ligt op slechts één kilometer van het levendige zandstrand van Playa d'en Bossa. De traditionele witte gevel vormt een klassiek mediterraan decor voor de royale buitenruimte, zodat u alle ruimte heeft om te ontspannen na een dag aan de zuidkust.

Binnen zijn de leefruimtes ontworpen met het oog op puur comfort. De woning is volledig voorzien van airconditioning voor de warme zomermaanden en beschikt over een open haard die het interieur verwarmt tijdens koelere avonden. Met wifi in het hele huis en een volledig uitgeruste keuken, fungeert het als een uiterst geschikte uitvalsbasis voor een week aan zee.

Leefruimtes en buiten dineren

De woning beschikt over drie slaapkamers en drie badkamers, waardoor groepen tot zes personen de ruimte comfortabel kunnen delen zonder dat het krap aanvoelt. De indeling binnen is gecentreerd rond de volledig uitgeruste keuken en de woonkamer, waar u gezellig kunt samenkomen voordat u eropuit trekt.

De buitenruimtes zijn gebouwd rondom een groot privézwembad, gedetailleerd met een opvallend stermozaïek op de bodem. Rondom het water bieden ligstoelen en een schaduwrijke cabana de perfecte plek om 's middags te rusten. Aan de ene kant van het terras maakt een ingebouwde barbecue het eenvoudig om buiten maaltijden te bereiden. Grenzend aan het huis biedt een overdekte lounge met een ingebouwde U-vormige zithoek en gestreepte kussens een schaduwrijke plek om in de buitenlucht te dineren of te borrelen, 's avonds sfeervol verlicht door een hangende lantaarn.

Ontworpen voor vrienden en stellen

Deze luxe villa Ibiza is bijzonder geschikt voor vriendengroepen of stellen die dicht bij het beroemde nachtleven van het eiland willen verblijven, maar tegelijkertijd een privéplek zoeken om overdag bij te komen. Een typische ochtend begint hier wellicht met een ontbijt, bereid in de compleet uitgeruste keuken en genuttigd in de schaduwrijke buitenlounge, terwijl u de plannen voor de dag bespreekt.

De middagen brengt u veelal door met het afwisselen tussen de ligstoelen en het zwembad, luisterend naar muziek via de geluidsinstallatie van het huis. Tegen de avond kunt u de barbecue aansteken voor een ontspannen diner thuis, of profiteren van de gunstige locatie om snel de nabijgelegen restaurants en clubs te bereiken. Deze opzet zorgt voor een vloeiende overgang tussen rustige ontspanning en het energieke ritme van de omgeving.

Playa d'en Bossa en de zuidelijke zoutvlaktes verkennen

De woning ligt op één kilometer van Playa d'en Bossa, bekend om het uitgestrekte strand en de prominente clubs. Het is tevens buitengewoon goed bereikbaar: op slechts twee kilometer van de luchthaven en vier kilometer van de haven van Ibiza, wat de reistijd na aankomst aanzienlijk verkort.

Net ten zuiden van het pand ligt het natuurpark Ses Salines, een beschermd gebied met zoutpannen en flamingolagunes. Deze chique zuidelijke kuststrook herbergt Sal Rossa, Es Cavallet en het hoofdstrand van Ses Salines, waar u gevestigde beachclubs zoals Sa Trinxa en de Jockey Club vindt. Voor uw dagelijkse boodschappen of een verandering van tempo bieden de nabijgelegen dorpen Sant Jordi en San José lokale cafés en winkels op slechts een klein stukje rijden.

Binnen in Villa Beverly · 29 foto’s

Verlicht privézwembad 's avonds met een witte villa op de achtergrond. Avondzicht op het zwembad, het terras en de overdekte buitenlounge van de villa. Witte cabana met ligbedden naast het zwembad en een buitenbarbecue in de schemering. Zwembad omringd door bomen, een schaduwrijke lounge en een barbecue 's avonds. Overdekte buitenlounge met U-vormige zithoek, gestreepte kussens en een hangende blauwe lantaarn. Villa Beverly, Playa d'en Bossa, Ibiza: foto 6 Villa Beverly, Playa d'en Bossa, Ibiza: foto 7 Villa Beverly, Playa d'en Bossa, Ibiza: foto 8 Villa Beverly, Playa d'en Bossa, Ibiza: foto 9 Villa Beverly, Playa d'en Bossa, Ibiza: foto 10 Villa Beverly, Playa d'en Bossa, Ibiza: foto 11 Villa Beverly, Playa d'en Bossa, Ibiza: foto 12 Villa Beverly, Playa d'en Bossa, Ibiza: foto 13 Villa Beverly, Playa d'en Bossa, Ibiza: foto 14 Villa Beverly, Playa d'en Bossa, Ibiza: foto 15 Villa Beverly, Playa d'en Bossa, Ibiza: foto 16 Villa Beverly, Playa d'en Bossa, Ibiza: foto 17 Villa Beverly, Playa d'en Bossa, Ibiza: foto 18 Villa Beverly, Playa d'en Bossa, Ibiza: foto 19 Villa Beverly, Playa d'en Bossa, Ibiza: foto 20 Villa Beverly, Playa d'en Bossa, Ibiza: foto 21 Villa Beverly, Playa d'en Bossa, Ibiza: foto 22 Villa Beverly, Playa d'en Bossa, Ibiza: foto 23 Villa Beverly, Playa d'en Bossa, Ibiza: foto 24 Villa Beverly, Playa d'en Bossa, Ibiza: foto 25 Villa Beverly, Playa d'en Bossa, Ibiza: foto 26 Villa Beverly, Playa d'en Bossa, Ibiza: foto 27 Villa Beverly, Playa d'en Bossa, Ibiza: foto 28 Villa Beverly, Playa d'en Bossa, Ibiza: foto 29

Beschikbaarheid

Wanneer Villa Beverly vrij is

De komende twaalf maanden. Doorgestreepte dagen zijn bezet; tik op uw aankomst en vertrek om de aanvraag in te vullen.

Kalender wordt geladen…

VrijBezet

Aanvraag voor Villa Beverly

Laat ons uw data en gezelschap weten: wij bevestigen de beschikbaarheid bij het huis en antwoorden met een schriftelijke offerte.

Door het formulier te versturen gaat u akkoord met ons privacybeleid.

Vragen over Villa Beverly

Hoe ver ligt de villa van de luchthaven?

De woning bevindt zich op slechts twee kilometer van de luchthaven.

Is er een mogelijkheid om buiten te koken?

Ja, het terras beschikt over een ingebouwde barbecue en een overdekte ruimte om in de buitenlucht te dineren.

Beschikt de woning over airconditioning?

Ja, de villa is volledig voorzien van airconditioning voor de warmere maanden en heeft tevens een open haard binnen.

Hoeveel personen kunnen er in Villa Beverly verblijven?

De woning biedt plaats aan maximaal zes gasten, verdeeld over drie slaapkamers.

De omgeving

Verblijven in Ses Salines

Trendy stranden en beschermde zoutvlaktes op enkele minuten van de stad en de luchthaven. Ses Salines is de chique zuidelijke strandstrook, gelegen in een beschermd natuurpark van zoutpannen en flamingolagunes, omzoomd door hippe beachclubs zoals Sa Trinxa en de Jockey Club. De zeldzame mix van een modieus strandleven, natuur en een reistijd van slechts 10 minuten naar de stad en de luchthaven, maakt de omliggende grond zeer gewild voor wie een luxe villa op Ibiza wil bemachtigen.

Lees de gids over Ses Salines · alle villa’s in Ses Salines

Misschien ook iets voor u